Záruka 2 roky na vše.
Za naši práci ručíme.


Naším cílem je, aby vám klimatizace dlouhodobě sloužila. Proto poskytujeme dvouletou záruku nejen na samotné klimatizační jednotky, ale také na veškeré související komponenty a provedené práce.

Pokud by se Vám v záruce cokoli pokazilo a na našem skladu nebyl k dispozici potřebný náhradní díl, vyměníme vám ihned klimatizaci za novou.Záruka 2 roky
Údržba

Údržba 2x za rok

Abychom se mohli za naše klimatizace skutečně zaručit, je potřeba provádět jejich pravidelnou údržbu. Cena údržby jedné námi dodané splitové klimatizace je 1 380 Kč bez 21 % DPH (1 670 Kč vč. 21 % DPH).

Budeme za vás hlídat i termíny, proto od nás dvakrát do roka obdržíte SMS nebo e-mailovou zprávu s návrhy termínů, ve kterých se dostaví náš technik a provede rychlou údržbu a kontrolu.Podívejte se na další informace o servisu a údržbě, které pro vás zajišťujeme

Další informace

Klimatizace pro Váš dům, byt, kancelář či obchod v Praze

Zajišťujeme pro Vás instalaci i dlouhodobý servis klimatizací v Praze. Náš odborník Vás navštíví, prohlédne si Vaše prostory a navrhne nejvhodnější řešení tak, aby odpovídalo Vašim představám.

Klimatizace do bytů a domů

Klimatizace
do bytů a domů

Příjemné domácí prostředí,
kam se budete po náročném
dni rádi vracet.

Více informací
Klimatizace do firem

Klimatizace
do firem

Získejte optimální prostředí
pro práci. Rozdíl poznáte
Vy i Vaši zákazníci.

Více informací
Klimatizace do obchodů

Klimatizace
do obchodů

Zajistěte Vašim zákazníkům
příjemné prostředí pro nakupování,
aby se u Vás zdrželi déle.

Více informací
+420 212 242 512Telefon
[email protected]E-mail