Od návrhu až po profesionální a šetrnou realizaci a předvedení


Celý proces instalace máme od začátku až do konce navržený a optimalizovaný tak, aby trval co nejkratší dobu. Celá instalace je prováděna našimi profesionálními odborníky, kteří si kladou za cíl kvalitu a čistě odvedenou práci.

Od začátku až do konce komunikujete s jedním přiděleným odborníkem. Ten s vámi vše dohodne a provede i závěrečné předání. Vše, na čem se na začátku domluvíte, bude provedeno a na konci předáno.


1. Instalace rozvodů chladu a stavební práce

V prvním kroku provedeme instalaci všech rozvodů a související stavební práce. Naši pracovníci jsou vybaveni značkovým nářadím HILTI, takže všechno potřebné vrtání je rychlé a zanechá minimální množství odpadu a suti.

2. Instalace odvodu kondenzátu a zapravovací práce

Druhý krok spočívá v instalaci odvodu kondenzátoru a souvisejících pracech. Rozvody jsou tedy nainstalovány v krycích lištách tak, aby zůstala zachována vizuální stránka vašich prostor.

3. Instalace vnitřní jednotky, propojení obvodů a úklid

Další částí je instalace vnitřní jednotky, následné propojení všech obvodů a důkladný úklid veškerého odpadu, který v průběhu prací vznikne. A to včetně jeho odvozu a likvidace.

4. Instalace venkovní jednotky, napuštění chladivem

Předposledním krokem je zapojení venkovní jednotky do chladícího okruhu a její napuštění chladivem.

5. Zprovoznění, předvedení a zaškolení

Poslední část spočívá již v potřebných pracech na rozvaděči a zprovoznění celého systému. Pak již odklidíme zbývající nepořádek a celý systém vám předvedeme, abyste věděli, jak vaši novou klimatizaci správně ovládat a používat.


Po celkovém zprovoznění a předvedení vám dáme i několik praktických rad, jak klimatizaci používat v závislosti na různých situacích a podmínkách. Na několik z nich se můžete podívat již nyní.


Akční nabídka na pořízení klimatizace pro prvních 100 objednávek

Zobrazit nabídku

Klimatizace pro Váš dům, byt, kancelář či obchod v Praze

Zajišťujeme pro Vás instalaci i dlouhodobý servis klimatizací v Praze. Náš odborník Vás navštíví, prohlédne si Vaše prostory a navrhne nejvhodnější řešení tak, aby odpovídalo Vašim představám.

Klimatizace do bytů a domů

Klimatizace
do bytů a domů

Příjemné domácí prostředí,
kam se budete po náročném
dni rádi vracet.

Více informací
Klimatizace do firem

Klimatizace
do firem

Získejte optimální prostředí
pro práci. Rozdíl poznáte
Vy i Vaši zákazníci.

Více informací
Klimatizace do obchodů

Klimatizace
do obchodů

Zajistěte Vašim zákazníkům
příjemné prostředí pro nakupování,
aby se u Vás zdrželi déle.

Více informací
+420 212 242 512Telefon
[email protected]E-mail