Postaráme se, abyste byli spokojeni. Tady je pár bodů, jak toho dosáhneme.Kvalitní práce a produkty

Na prvním místě je u nás vždy kvalitně odvedená práce. Chceme, aby vám klimatizace od nás dlouhodobě fungovala a přinášela užitek a pohodu. Nedílnou součástí je také volba spolehlivých klimatizačních jednotek a použitého materiálu. Proto instalujeme pouze jednotky značek GREE, Samsung a LG.

Více o klimatizacích


Záruka na klimatizace i práci

Na naše klimatizace a veškeré práce poskytujeme plnou dvouletou záruku. Zajišťujeme také pravidelnou odbornou údržbu, která kromě splnění záručních podmínek také přispívá k delší životnosti a funkčnosti. Naše produkty jsou spolehlivé. Pokud by se vám v záruce i přesto cokoli pokazilo a bylo nutné čekat na dodání náhradního dílu dodavatelem, vyměníme vám ihned klimatizaci za novou.

Více o záruce


Pořádek a důkladný úklid po instalaci

Vzniku nepořádku během instalace a souvisejících prací nedokážeme úplně zabránit, ale je možné ho minimalizovat použitím vhodných postupů a profesionálních nástrojů, kterými jsou všichni naši odborníci vybaveni.

Více o instalaci


Rozložení plateb na více splátek

Naše klimatizace si můžete pořídit i na splátky a platit tak průběžně. Spolupracujeme se společností Home Credit a vše zařídíme za vás. Stačí když podepíšete smlouvu Pokud využijete některé z našich akčních nabídek, můžete mít klimatizaci na splátky s nízkým navýšením.

Více o splátkách


Pojištění

S instalací klimatizací a souvisejícími úkony máme zkušenosti a všechno probíhá hladce. Pro všechny případy jsme ale přece jen pojištěni u Kooperativy na 5 milionů Kč.

Akční nabídka na pořízení klimatizace pro prvních 100 objednávek

Zobrazit nabídku

Klimatizace pro Váš dům, byt, kancelář či obchod v Praze

Zajišťujeme pro Vás instalaci i dlouhodobý servis klimatizací v Praze. Náš odborník Vás navštíví, prohlédne si Vaše prostory a navrhne nejvhodnější řešení tak, aby odpovídalo Vašim představám.

Klimatizace do bytů a domů

Klimatizace
do bytů a domů

Příjemné domácí prostředí,
kam se budete po náročném
dni rádi vracet.

Více informací
Klimatizace do firem

Klimatizace
do firem

Získejte optimální prostředí
pro práci. Rozdíl poznáte
Vy i Vaši zákazníci.

Více informací
Klimatizace do obchodů

Klimatizace
do obchodů

Zajistěte Vašim zákazníkům
příjemné prostředí pro nakupování,
aby se u Vás zdrželi déle.

Více informací
+420 212 242 512Telefon
[email protected]E-mail