Klimatizace do firem

Získejte optimální prostředí pro práci. Rozdíl poznáte vy i vaši zákazníci.

Mezi důležité aspekty pracovní pohody, která přímo ovlivňuje výsledky práce, patří teplota v kanceláři. Díky vhodnému prostředí se vy i vaši zaměstnanci můžete plně soustředit na práci.

Pořízením klimatizace do vaší kanceláře získáte optimální pracovní prostředí, které vám umožní zůstat produktivní za jakéhokoli počasí a venkovní teploty. S návrhem vhodného řešení vám rádi pomohou naši odborníci, kteří připraví projekt na míru včetně cenové nabídky.

Aktuální cenu klimatizace včetně montáže a veškerých souvisejících služeb naleznete na stránce akční nabídka. Pokud jste plátci DPH, zaplatíte nám přesně tolik, protože montáž klimatizace je fakturována v režimu přenesení daňové povinnosti. Pokud nejste plátci DPH, musíme k ceně připočíst ještě 21% DPH.

Financování klimatizace

Pokud si přejete cenu za pořízení klimatizace rozložit do více částí, zařídíme vše potřebné díky spolupráci se společností ESSOX. Stačí když podepíšete smlouvu a můžete začít využívat všech výhod, které klimatizované pracovní prostředí nabízí.

více o financování

Klimatizace pro Váš dům, byt, kancelář či obchod v Praze

Zajišťujeme pro Vás instalaci i dlouhodobý servis klimatizací v Praze. Náš odborník Vás navštíví, prohlédne si Vaše prostory a navrhne nejvhodnější řešení tak, aby odpovídalo Vašim představám.

Klimatizace

Do bytů a domů

Příjemné domácí prostředí, kam se budete po náročném dni rádi vracet.

Více informací

Klimatizace

Do firem

Získejte optimální prostředí pro práci. Rozdíl poznáte Vy i Vaši zákazníci.

Více informací

Klimatizace

Do obchodů

Zajistěte Vašim zákazníkům příjemné prostředí pro nakupování, aby se u Vás zdrželi déle.

Více informací