Klimatizace do obchodů

Vytvořte pro své zákazníky příjemné prostředí. Budou se k vám rádi vracet.

Vědci prokázali, že lidé se cítí nejpříjemněji v místnosti vyhřáté zhruba na 21 až 24 stupňů Celsia. Vyšší, nebo naopak nižší teploty v člověku vyvolávají nelibý pocit, který ho nutí místnost rychle opustit. Udržte zákazníky ve své prodejně co nejdéle. Dopřejte jim komfort, ať už nakupují v zimě, nebo v létě. Díky přiměřené teplotě lidé také věnují větší pozornost vystavenému zboží a pravděpodobně nakoupí víc než v jiném obchodě. Čím příjemněji se u vás budou cítit, tím častěji se navíc budou vracet.

Klimatizaci ocení i vaši zaměstnanci. Při optimální teplotě v místnosti podají lepší výkon, protože je nebude nic rozptylovat a budou se moci plně soustředit na svou práci.

S výběrem správné klimatizační jednotky vám pomohou naši speciálně vyškolení technici. Připraví projekt šitý přesně na míru vašeho obchodu a navrhnou i cenu, kterou za kompletní servis zaplatíte.

více o financování

Klimatizace pro Váš dům, byt, kancelář či obchod v Praze

Zajišťujeme pro Vás instalaci i dlouhodobý servis klimatizací v Praze. Náš odborník Vás navštíví, prohlédne si Vaše prostory a navrhne nejvhodnější řešení tak, aby odpovídalo Vašim představám.

Klimatizace

Do bytů a domů

Příjemné domácí prostředí, kam se budete po náročném dni rádi vracet.

Více informací

Klimatizace

Do firem

Získejte optimální prostředí pro práci. Rozdíl poznáte Vy i Vaši zákazníci.

Více informací

Klimatizace

Do obchodů

Zajistěte Vašim zákazníkům příjemné prostředí pro nakupování, aby se u Vás zdrželi déle.

Více informací